CELLUWELL

niszczenie komórek tłuszczowych

Zabieg nazywany jest alternatywą liposukcji, gdyż wykorzystując opatentowaną metodą transdermalnej liposonikacji niszczy komórki tłuszczowe. Ta rewolucyjna na skalę światową technologia opiera się na wykorzystaniu ultradźwięków o niskiej częstotliwości, a jej skuteczność i bezpieczeństwo potwierdziły zawansowane badania kliniczne.

JAK DZIAŁA CELLUWELLNA CZYM POLEGA ZABIEG

Energia ultradźwięków wykorzystywanych podczas zabiegu w połączeniu z wodą wywołuje zjawisko kawitacji. Jest to powstawanie bąbelków, które inplodują (zapadają się) i tworzą siłę mechaniczną. Tkanka tłuszczowa jest częściowo środowiskiem płynnym, tak więc pod wpływem kawitacji następuje mechaniczne uszkodzenie adipocytów (komórek w których składowany jest tłuszcz). Ten fizyczny fenomen powoduje degradację komórek tłuszczowych, która jest selektywna i nie narusza innych tkanek.Uwolnione ze zniszczonych adipocytów trójglicerydy są w następstwie naturalnych procesów metabolicznych transportowane i metabolizowane. Aby szybko zauważyć efekty zabiegów można pomóc organizmowi. Ujemny bilans dietetyczny oraz masaże drenujące przyspieszają proces wydalania tłuszczu i są polecane podczas wykonywania serii zabiegów.Metoda jest bezinwazyjna i bezpieczna. Zaleca się wykonanie serii od 4 do 8 zabiegów na dany obszar ciała w odstępach 7 dni.Inteligentna głowica echograficzna, dzięki której aparat dostosowuje sam parametry, gwarantuje 100% bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów. Celluweel to rewolucyjny na skalę światową zabieg, którego działanie można porównać do liposukcji. Jest bezinwazyjny i absolutnie bezpieczny.Dzięki opatentowanej technologii głowica oddziałuje tylko na tkankę tłuszczową, jednocześnie pozostając bezpieczna dla otaczających ją struktur. System posiada sensory oraz zabezpieczenia zapobiegające ewentualnej nadmiernej emisji energii do tkanek, a głowica nie przegrzewa się. Aparat jest czuły na dawkę energii i ewentualne nieprawidłowe ruchy głowicy. Urządzenie oraz głowica są odpowiednio izolowane.

WSKAZANIA / EFEKTY CIAŁO

Skuteczność i bezpieczeństwo transdermalnej liposonikacji potwierdzają wysokospecjalistyczne badania naukowe przeprowadzone na uniwersytecie. Sprawdzono ponadto wpływ zabiegów na organizm, kontrolując mocz, pracę nerek, wątroby, mięśni oraz trzustki.Zabieg stosowany jest miejscowo tam gdzie klient pomimo diety i ćwiczeń nie może zredukować nadmiernej grubości tkanki tłuszczowej. Najczęściej wykonywane są zabiegi na brzuch, boki, uda, ramiona, kolana.

EFEKTY

  • zniszczenie komórek tłuszczowych już po 5 minutach zabiegu,
  • redukcję grubości tkanki tłuszczowej o 10mm już po 4 dwudziestominutowych zabiegach,
  • zmniejszenie obwodu ciała,
  • redukcję cellulitu.

POZOSTAŁE INFORMACJE

Zabieg jest bezbolesny oraz przyjemny i polega na masowaniu ciała specjalną głowicą energię ultradźwięków. Zabieg trwa od 20 do 40 minut, a w przypadku dużych nadmiarów tkanki tłuszczowej nawet do 60 minut. Zabieg wykonuje się raz w tygodniu.Przeciwskazaniami do zabiegu są standardowe przewlekłe choroby eliminujące wszelkie zabiegi takie jak nowotwory, nieustabilizowany stan chorób autoimmunologicznych, marskość wątroby, alkoholizm, anoreksja, bulimia, nadmierne objadanie się, choroby metaboliczne, nadmierna i chorobowa otyłość.Przed zabiegami konieczna jest bezpłatna konsultacja oraz zabieg pokazowy, podczas którego terapeuta opowie o wszystkich aspektach zabiegu.

POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ:

  • Badania termografem potwierdziły, że nie dochodzi do nadmiernego przegrzania tkanek.
  • Badania echograficzne dowiodły, że zabieg niszczy komórki tłuszczowe.

Umów się na zabieg

w naszym instytucie.

Zadzwoń 668 020 600

Cena

Odbierz 100 zł

Na swój pierwszy zabieg