PEELINGI / KWASY

zabiegi złuszczające i eksfoliacyjne

Rogowacenie naskórka to przemiana polegająca na spłaszczaniu i obumieraniu się jego komórek. Proces ma na celu ciągłą odnowę, a ulega spowolnieniu z wielu przyczyn. Zaburzenia procesu rogowacenia to zlepianie się łusek i trudności z ich prawidłowym złuszczaniem. Skóra zaczyna wyglądać nieatrakcyjnie, pojawiają się zaskórniki, przebarwienia i zmarszczki, a preparaty stosowane do pielęgnacji nie wchłaniają się prawidłowo. Zabiegi złuszczające uruchamiają szereg procesów odnowy komórkowej i są słusznie uznawane za podstawowy zabieg pielęgnujący skóry.

RODZAJE PEELINGÓW I KWASÓW DOSTĘPNYCH W ABACOSUN

KWASY KOSMETYCZNE
W kosmetyce obecnie szeroko stosowane to kwasy hydroksylowe. Eksfolianty te charakteryzujące się bardzo wszechstronnym działaniem złuszczającym ale też pielęgnacyjnym. Pozyskiwane są one głównie z naturalnych źródeł, takich jak rośliny, owoce czy mleko. Należą do nich kwas mlekowy, glikolowy, owocowy, migdałowy.
KWASY CHEMICZNE
Kwasy chemiczne mają za zadanie wykonać kontrolowane poparzenie naskórka aby uzyskać efekt bardzo głębokiego złuszczania. Wykonuje się go w przypadku intensywnych problemów skórnych. Przez kilka dni od zabiegu skóra staje się bardziej napięta, po czym naskórek pęka i złuszcza się, a w jego miejsce narasta nowa świeża warstwa.
PEELINGI KOSMETYCZNE
To grupa preparatów kosmetycznych zawierających w sobie naturalne drobinki o charakterze ściernym. Takim peelingiem wykonujemy złuszczanie poprzez masowanie. Posiadamy również peelingi enzymatyczne, idealne do cer wrażliwych i naczynkowych, którego to czynnikiem peelingującym są enzymy mające działanie rozpuszczające martwe komórki naskórka. Takie produkty nakładamy na twarz i po czasie zmywamy.
PEELING KAWITACYJNY
Jest jednym z najbardziej popularnych peelingów, gdyż jest wysoce efektywny a jednocześnie delikatny i można go wykonywać przez cały rok. Woda plus energia ultradźwięków emitowana przez specjalną płytkę tworzy na powierzchni skóry bąbelki gazowe, które implodując stwarzają energię mechaniczną rozbijającą martwe komórki naskórka.
BIO ELECTRO PEELING
Wyładowania elektryczne, które tworzą się na między skórą a powierzchnią specjalnej głowicy, mają siłę do delikatnego rozbijania i niszczenia martwych komórek naskórka. Zabieg świetnie dezynfekuje skórę, a efekt widoczny jest tuż po jednym zabiegu.
OXYBRAZJA
Pod wpływem strumienia rozpraszanych kropelek soli fizjologicznej oraz sprężonego powietrza jesteśmy w stanie delikatnie usunąć zanieczyszczenia oraz martwe komórki naskórka. Zabieg jest bezpieczny i odpowiedni dla osób, które zmagają się z cerą wrażliwą i naczynkową.
MIKRODERMABRAZJA
Intensywny, głęboki peeling, podczas którego ścieramy naskórek głowicą zakończonej opiłkami diamentu
BLACK DOLL
W tym zabiegu czynnikiem abrazyjnym jest czarna maska węglowa, która pod wpływem działania lasera barwnikowego „wybucha” tworząc siłę mechaniczną usuwającą martwe komórki naskórka. Zabieg ma działanie niwelujące alergie i zaczerwienienia.

WSKAZANIA I EFEKTY ZABIEGÓW ZŁUSZCZAJĄCYCH

wskazania:
Peelingi kosmetyczne, aparaturowe oraz niektóre rodzaje kwasów mogą być wykonywane raz w tygodniu i są podstawą pielęgnacji każdej cery.

  • zmiany skórne, trądzik,
  • brak witalności, jędrności,
  • przebarwienia,
  • blizny, rozstępy,
  • zmarszczki.

efekty:

  • poprawa kolorytu,
  • redukcja zmian skórnych i niedoskonałości,
  • redukcja przebarwień,
  • poprawa napięcia i jędrności,
  • niwelacja drobnych zmarszczek.

POZOSTAŁE INFORMACJE

Każdy zabieg w naszym salonie, jak również dobór odpowiednich zabiegów poprzedzony jest bezpłatnym zabiegiem pokazowym i konsultacją. Odpowiednia diagnoza i ocena stanu skóry pozwala nam dobrać odpowiednie dla Państwa terapie, a zwłaszcza rodzaj stosowanych zabiegów złuszczających.

Umów się na zabieg

w naszym instytucie.

Zadzwoń 668 020 600

Cena

Odbierz 100 zł

Na swój pierwszy zabieg