PRZEKŁUWANIE USZU

Oferujemy Państwu najbardziej bezpieczny i zdrowy system przekłuwania uszu Blomdahl Medical. Firma podejmuje wszelkie działania, aby przekłuwanie oraz noszenie biżuterii dawało Klientowi poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Blomdahl Medical jest producentem kolczyków do przekłuwania uszu oraz biżuterii hipoalergicznej Caring Jewellery. Ich i naszą pasją jest bezpieczeństwo i zdrowie Klientów. Wszystkie procedury i produkty przygotowane są z uwzględnieniem aspektów medycznych. Certyfikat SS-EN ISO. Przekłucia wykonuje w naszym salonie kosmetyczka osobiście przeszkolona przez szwedzkiego trenera firmy Blomdahl.

ZADBAJ O SWOJĄ SKÓRĘ I ZDROWIE STOP ALERGII

System oraz biżuteria Blomdahl polecane są dla osób, które chcą mieć pewność, że noszenie kolczyków nie przyczyni się do powstania alergii na nikiel (zwłaszcza w pierwszym roku po przekłuciu). Blomdahl (Caring Jewellery) została opracowana po konsultacjach z lekarzami dermatologami. Nie wywołuje alergii na nikiel, ponieważ jest wykonana z plastiku medycznego z zerową (0%) zawartością niklu lub z czystego tytanu medycznego (Pure Medical Titanium). Część kolczyka, która nie ma bezpośredniej styczności z ciałem jest platerowana w kolorze złota lub srebra (Golden Titanium i Silver Titanium) i ozdobiona kryształami oraz perłami Swarovskiego.

Wszystkie metale (nawet metale szlachetne, takie jak: złoto, srebro i platyna) zawierają nikiel, przynajmniej w postaci domieszek. Nikiel jest materiałem wywołującym alergię. System Blomdahl daje absolutną pewność że w czasie gojenia się ucha po przekłuciu, nie dojdzie u nich do powstania reakcji alergicznej na nikiel.

DLA DZIECI

Dwie dziurki – jedno przekłucie. Pierwsze przekłucie uszu to ważne wydarzenie i dla dzieci i rodziców. Jednak bez względu na to, z jaką wprawą przeprowadzony jest zabieg, zawsze istnieje ryzyko, że dziecko zrezygnuje z przekłucia drugiego ucha. Stosując Blomdahl Medical Ear Piercing możemy przekłuć obydwoje uszu równocześnieDla dzieci – tylko to co najlepsze. Nigdy nie narażaj dzieci na działanie wyrobów zawierających nikiel. Plastik medyczny firmy Blomdahl to jedyny materiał na świecie, stosowany do przekłuwania uszu, który nie zawiera niklu. Dlatego rekomendujemy go dzieciom i dorosłym jako produkt całkowicie bezpieczny dla skóry.Dowiedz się więcej na temat zabiegu od kosmetyczki wykonującej zabieg. Konsultacja jest bezpłatna i trwa około 15 minut. Każdy klient po przekłuciu uszu otrzymuje 10 % rabatu na 2 dowolne pary kolczyków. Rabat należy wykorzystać w ciągu 2 miesięcy od daty przekłucia. Kolczyki można obejrzeć i zakupić w salonie.

Umów się na zabieg

w naszym instytucie.

Zadzwoń 668 020 600

Cena 170

Odbierz 100 zł

Na swój pierwszy zabieg