TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Marzysz o naturalnie zdrowych, prostych i lśniących włosach? Bez godzin spędzonych na pielęgnacji i wygładzaniu w domu? Poznaj zabieg półtrwałego, keratynowego wygładzania włosów i ich głębokiej odbudowy Jego efekt to proste i zdrowe włosy każdego dnia! Bez stylizacji, bez wysiłku, nawet przez 4 miesiące. Zabieg trwałego prostowania jest przeznaczony dla każdego typu włosów z wykluczeniem rozjaśnianych i bardzo zniszczonych. Włosy farbowane nie są przeciwwskazaniem. Nawet w przypadku bardzo kręconych włosów uzyskuje się efekt idealnego rozprostowania.

NA CZYM POLEGA ZABIEG

Zabieg polega na wprowadzeniu keratyny – podstawowego budulca włosów w jego strukturę. W przeciwieństwie do metody chemicznej to naturalny sposób na wygładzenie i wyprostowanie włosów oraz poprawienie ich stanu i odporności na wilgoć. Po wprowadzeniu keratyny włosy odzyskują swój naturalny blask, stają się gładkie i nie są już tak uciążliwe w codziennym utrzymaniu. Sposób ten został opracowany dla włosów kręconych, puszących się i zniszczonych.

EFEKTY

Po wykonaniu zabiegu włosy są proste, gładkie i przede wszystkim nie wymagają już dodatkowego prostowania. Czas trwałości prostowania jest bardzo różny i waha się w przedziale od 6 tygodni do nawet 6 miesięcy. Wszystko zależy od typu włosów na jakich stosowany był zabieg oraz pielęgnacji włosów po zabiegu. Efekt keratynowego prostowania utrzymuje się do 4 miesięcy. Włosy wyprostowane chemicznie zachowują prostą formę na stałe. Przy włosach falowanych oraz lekko kręconych zabieg należy powtórzyć po odrośnięciu włosów, czyli po ok. 10 miesiącach. Natomiast przy mocno kręconych po okresie ok. 4-6 miesięcy. Włosy należy odpowiednio pielęgnować – chronić przed chlorowaną wodą oraz stosować szampony i odżywki bez chlorku sodu, który wypłukuje keratynę z włosów. Po zabiegu nie ma już konieczności stosowania prostownicy. Dzięki temu nie narażamy włosów na codzienne działanie wysokiej temperatury.

Umów się na zabieg

w naszym instytucie.

Zadzwoń 668 020 600

Cena

Odbierz 100 zł

Na swój pierwszy zabieg