WYSZCZUPLANIE TWARZY

Wiele kobiet na całym świecie zadaje sobie pytanie:Jak odchudzić twarz, czy możliwe jest jej wyszczuplenie? Jak zlikwidować tkankę tłuszczową i uwidocznić kości policzkowe czy zlikwidować drugi podbródek? Są już nowoczesne sposoby na pozbycie się tego problemu.

Tkanka tłuszczowa na twarzy

Wygląd twarzy zależy od wielu czynników, niestety najczęściej takich, na które nie mamy wpływu. Rozmieszczenie kości, a także tkanki tłuszczowej w obrębie twarzy jest przede wszystkim uwarunkowane genetycznie. Na poziom tkanki tłuszczowej zlokalizowanej na twarzy wpływ mogą mieć też hormony oraz oczywiście ogólna waga naszego ciała. Zauważmy że nawet szczupłe osoby posiadają więcej tkanki tłuszczowej na twarzy. Istnieją metody, które skutecznie wpłyną na odchudzenie twarzy.

 

 

 

LIPOLIZA INIEKCYJNA

To zabieg, który jest alternatywą do liposukcji. Skutecznie niszczy komórki tłuszczowe na twarzy. Zabieg polega na miejscowym wstrzyknięciu preparatu, który działa rozpuszczająco na komórki tłuszczowe fosfotydolochaliny.

KRIOLIPOLIZA

Polega na selektywnym odziaływaniu niskiej temperatury na komórki tłuszczowe. Temperatura od 0 do -5 stopni zamraża komórkę, co skutkuje jej naturalnym obumarciem. Tłuszcz metabolizowany jest w sposób naturalny, a zabieg jest bezpieczny gdyż nie wpływa na otaczające tkanki. Zabiegi należy powtarzać 1 raz w miesiącu- aż do uzyskania satysfakcjonujących efektów.

HIFU PROLIFT

Rewelacyjna metoda na drugi podbródek i zbyt masywne policzki. W wyniku procesów starzenia właśnie w tym miejscu może gromadzić się nadmiar skóry, co powoduje zanik zarysu linii żuchwy. Zabieg HIFU wykorzystuje energię ultradźwięków, które powodują wybiórcze uszkodzenia włókien kolagenowych aby zainicjować procesy naprawcze i regeneracyjne w konsekwencji następuje ujędrnienie tkanki i remodeling dolnej partii twarzy. Drugi podbródek ulega zmniejszeniu, ale rezultaty zwiększają się jeszcze stopniowo przez kolejne 90 dni, czyli tak długo, jak trwa proces produkcji nowego kolagenu.

BOTOKS

Linia żuchwy w dużym stopniu decyduje o wyglądzie całej twarzy. Gdy jest szeroka, to nie tylko nabieramy męskich rysów, ale twarz również wydaje się szersza i przybiera kwadratowy kształt. Jeśli problem szerokiej żuchwy wynika ze zbyt rozbudowanych mięśni żwaczy, to możemy skorzystać z szybkiego i niemal nieinwazyjnego sposobu, którym jest wstrzyknięcie botoxu. Mięśnie żwacza odpowiedzialne są za unoszenie i opuszczanie żuchwy, czyli umożliwiają m.in. zaciskanie zębów. Właśnie poprzez zaciśnięcie zębów możemy łatwo je zlokalizować. Czasem zdarza się, że mięśnie żwacza w wyniku intensywnej pracy, powiększają się i odpowiedzialne są za poszerzenie dolnej partii naszej twarzy. Wstrzyknięcie toksyny botulinowej spowoduje, że mięśnie ulegną osłabieniu i zmniejszy się ich objętość, a linia żuchwy optycznie ulegnie wyszczupleniu.

Jak więc widać, do dyspozycji mamy szereg zabiegów, które umożliwiają wyszczuplenie twarzy i co ważne – są to zabiegi o niskiej inwazyjności i nie wymagają długiej rekonwalescencji.

Szerzej o zabiegach wyszczuplających twarzy opowiemy podczas bezpłatnej konsultacji.

Umów się na zabieg

w naszym instytucie.

Zadzwoń 668 020 600

Cena

Odbierz 100 zł

Na swój pierwszy zabieg