ABACOSUN - wyznaczamy trendy od 1995 roku. Naszą wizytówką jest skuteczność i doświadczenie

Salon powstał w  1995 i do dzisiaj jest firmowym salonem marki Abacosun, która wówczas jako jedyna w Polsce zajmowała się dystrybucją nowoczesnych aparatów i produktów kosmetycznych z całego świata. Nasi specjaliści przez cały czas mają stały kontakt ze światowymi nowościami w dziedzinie kosmetologii profesjonalnej, uczestniczą w szkoleniach i targach. Wieloletnia praktyka personelu zaowocowała ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Pracownicy to pasjonaci którzy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje, rozwijają wiedzę i umiejętności.

Najnowocześniejsze światowe technologie

Jesteśmy prekursorami zaawansowanych technologii. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy zabiegi z wykorzystaniem kawitacji, fali radiowej czy mikroprądów, umożliwiających przeprowadzanie nieinwazyjnych zabiegów regenerujących skórę.

Proponowane przez nas zabiegi kosmetologiczne, spa oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane są w sterylnych, higienicznych warunkach. Wszystkie urządzenia posiadają prestiżowe certyfikaty, stanowiąc o całkowitym bezpieczeństwie realizowanych terapii.

Nasz personel zapewni Państwu miłą i rodzinną atmosferę oraz wysoki standard wykonywanych zabiegów. Poczuj się wyjątkowo.

dr Karolina Świątek

dr Karolina Świątek

dermatolog, specjalista zabiegów medycyny estetycznej

lek. Karolina Świątek Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestniczy w licznych szkoleniach oraz konferencjach stale podnosząc swoje kwalifikacje. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. W 2012 roku zakończyła edukację na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, kierunek lekarski. Rozpoczęła specjalizację z Otorynolaryngologii, była członkiem Polskiego Towarzystwa Ototrynolaryngologii i Chirurgii Głowy i Szyi, jednak życie zawodowe oraz prywatne pokierowały ją inaczej, w związku z czym, od 2015r jest rezydentką Dermatologii i Wenerologii w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Brała czynny udział w licznych konferencjach dermatologicznych. Jest współautorką i autorką publikacji medycznych. Jej prawdziwą pasją jest medycyna estetyczna, którą pani doktor odkryła już podczas odbywania stażu podyplomowego w 2012 roku. Ukończyła liczne kursy, szkolenia i workshopy dzięki którym stale doskonali swoje umiejętności. Podczas konsultacji stara się dobierać zabiegi, których efektem będzie jak najlepszy wygląd jak i samopoczucie danego pacjenta. Każdy z nich traktowany jest indywidualnie, a dzięki ogromnemu doświadczeniu w zawodzie, efekty końcowe zabiegów są doskonałe. Jednym z ulubionych procedur pani doktor jest wolumetria twarzy, dzięki której potrafimy nie tylko zatrzymać czas, ale i go odrobinę cofnąć. Prywatnie mama Matyldy i pasjonatka sportów zimowych, której głównym celem na rok 2020 jest uzyskanie tytułu specjalisty Dermatologa- wenerologa.

Paulina Nowak - Dudarew

Paulina Nowak - Dudarew

kosmetolog

Marlena Ordowska

Marlena Ordowska

kosmetolog, linergistka

Simona Wysocki

Simona Wysocki

kosmetolog

Ewa Błędzka

Ewa Błędzka

kosmetolog

Angelina Stelmaszuk

Angelina Stelmaszuk

kosmetolog

Julia Stefanowska

Julia Stefanowska

technik masażysta, specjalista zabiegów na ciało

Izabela Kardasz

Izabela Kardasz

fizjoterapeuta, specjalista fizjoterapii i fizykoterapii oraz terapeutka zabiegów na ciało

Mirella Ciechorska

Mirella Ciechorska

kosmetolog

Lena Betker

Lena Betker

kosmetyczka, terapeutka zabiegów na ciało

Magdalena Klain

Magdalena Klain

specjalistka zabiegów na dłonie i stopy

Agnieszka Osińska - Heronimek

Agnieszka Osińska - Heronimek

kosmetolog, terapeutka zabiegów na ciało

Natalia Iglińska

Natalia Iglińska

kosmetolog, szkoleniowiec

Patrycja Bagińska

Patrycja Bagińska

specjalistka stylizacji rzęs

Ewa Majkowska

Ewa Majkowska

recepcjonistka