BIO ELECTRO PEELING

bezinwazyjny peeling i regeneracja

Innowacyjna metoda głębokiego złuszczania oraz regeneracji przy użyciu energii fal elektromagnetycznych (RF). W przypadku peelingu stanowi alternatywę do chemicznych, mechanicznych i laserowych metod posiadających przeciwwskazania i efekty uboczne. Zabieg stosowany w przypadku wielu problemów skóry. Rewelacyjne efekty sprawiły, że BEP został wielokrotnie nagradzany medalami za innowacyjność i technologię w kategorii „Urządzenia Medyczne” otrzymując prestiżowe wyróżnienie w Paryżu, Brukseli i Genewie.

JAK DZIAŁA B I O E L E C T R O P E E L I N G, NA CZYM POLEGA ZABIEG

Technologia opiera się na optymalnym wykorzystaniu pro zdrowotnego potencjału prądu o dużej częstotliwości (kHz) i niskim natężeniu (mA) powodując fizyczną stymulację tkanek. Wyładowania elektromagnetyczne, które powstają między elektrodą, a skórą wytwarzają ozon i objawiają się iskrzeniem co korzystnie wpływa na regenerację skóry. Ponadto w wyniku tego zjawiska następuję mikroabrazja elektryczna, która stymuluje rozbicie słabych połączeń międzykomórkowych w naskórku. Rozbijając te połączenia eksfoliacja następuje warstwa po warstwie i jest jednolita. BEP nie uszkadza skóry, nie wywołuje stanów zapalnych oraz podrażnień. Dodatkowym atutem jest bezpośrednie działanie rewitalizujące. Pod wpływem energii termicznej BEP następuje proces aktywacji komórek i regeneracja skóry.

WSKAZANIA I EFEKTY

 • wygładzenie – mikroabrazja powoduje usunięcie martwych komórek naskórka oraz tych skeratynizowanych w warstwie rogowej, rozbijając słabe połączenia międzykomórkowe gwarantuje równomierny proces złuszczania
 • odświeżenie oraz poprawa kolorytu i napięcia – widoczna już po jednym zabiegu
 • ujędrnienie, odmłodzenie
 • niwelacja trądziku młodzieńczego poprzez silne działanie niszczące bakterie patogenne
 • likwidacja ropnych krost trądzikowych
 • niwelacja rozstępów blizn i przebarwień
 • zahamowanie wydzielania sebum i regulacja stanów łojotokowych
 • poprawa ukrwienia wspomagająca transport substancji aktywnych w głąb skóry
 • pobudzenie procesów regeneracji i odnowy
 • wykonany tuż po depilacji przeciwdziała powstawaniu zapalenia mieszków włosowych
 • regularne stosowanie Bio Electro Peelingu niweluje wiele niedoskonałości pojawiających się na skórze

 

POZOSTAŁE INFORMACJE

Bio Electro Peeling to jedyny na świecie rodzaj nieinwazyjnej i niemechanicznej mikrodermabrazji wywołanej falami radiowymi, które najpierw usuwają martwe komórki naskórka, a następnie skeratynizowane komórki w warstwie rogowej naskórka, przyspieszając w ten sposób naturalny proces odnowy skóry. Zastosowana energia działa w sposób natychmiastowy oraz przedłużony. Po stymulacji proces peelingujący może być aktywny przez kolejne 4-5 dni.

Badania wykazały, że Bio Electro Peeling nie narusza naskórka w żaden sposób, nie wywołuje podrażnień i alergii natomiast wywołuje działanie peelingujące i regeneracyjne pozostawiając zdrowe komórki. Analizy cytologiczne potwierdzają, że nie dochodzi do mikrouszkodzeń skóry, są to wiec zabiegi bezpiecznie i nieinwazyjne. Rewitalizacja i efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Umów się na zabieg

w naszym instytucie.

Zadzwoń 668 020 600

Cena

Odbierz 100 zł

Na swój pierwszy zabieg