VACUM MASAŻ

redukcja obrzęków, ujędrnianie

Masaż wykonywany jest przy użyciu urządzenia wykorzystującego stabilne podciśnienie które delikatne wsysa tkankę do środka. Taki masaż wykonany zgodnie z kierunkiem przepływu limfy, doprowadza do drenażu i detoksykacji, co przyspiesza usuwanie toksyn i zanieczyszczeń. Masowanie vacum wpływa również regenerująco i odmładzająco na skórę.

JAK DZIAŁA ZABIEG

Ten specyficzny rodzaj masażu ma bardzo intensywny wpływ na limfę i układ krwionośny oraz włókna kolagenowe.
Rusztowaniem dla naszej skóry są włókna sprężyste zbudowane z białek. Są nimi kolagen i elastyna. Dzięki nim skóra jest napięta, elastyczna i jędrna. Białka te produkowane są przez żywe komórki fibroblasty które położone są w skórze właściwej. Fibroblasty produkują też enzymy odpowiedzialne za regenerację skóry. Masaż Vacum powoduje swoistą stymulację („naciąganie”) komórek fibroblastów. Po masażach fibroblasty zwiększają swoją moc produkcji kolagenu i elastyny. Tak zabieg jest rodzajem nieinwazyjnej stymulacji tkanki łącznej skóry.Odpowiedni masaż stabilnym podciśnieniem zgodnym z kierunkiem przepływu limfy, doprowadza do drenażu. Za jego pomocą następuje proces wydalania uwolnionych kwasów tłuszczowych z tkanki tłuszczowej oraz dużych molekuł toksyn, wprost do różnych węzłów chłonnych. Ponadto udrożnione węzły i naczynia chłonne wpływają korzystnie na poprawę odporności organizmu. Następuje odblokowanie układu limfatycznego co przyspiesza przemianę materii, detoksykację i likwidację zastojów limfatycznych.

Poprzez stymulację układu krwionośnego zabieg wspomaga unaczynienie oraz pobudza wymianę komórkową. Pobudzenie krążenia wpływa również na większe zaopatrzenie komórek w składniki odżywcze.

 

  • Ujędrnianie,
  • Detoksykacja,
  • Poprawa owalu,
  • Rewitalizacja,
  • Odmłodzenie.

Umów się na zabieg

w naszym instytucie.

Zadzwoń 668 020 600

Cena

Odbierz 100 zł

Na swój pierwszy zabieg